KONST / Litografier / Färglitografi 11887295
nr 1188 7295
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Boxer. Signerad, daterad -79, numrerad 183/210. 41x57 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 juni 2018
kl 20:18:30
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg